Korbielów, Beskidzka 124 | tel. +48 33 861 70 81 | kom. 502 65 10 23

O nas

APARTAMENTY ESKAPADA

 Witamy Państwa w naszym  obiekcie 

APARTAMENTY ESKAPADA stworzyliśmy w budynku położonym w Korbielowie, u podnóża góry PILSKO i ok. dwa kilometry od przejścia granicznego ze Słowacją. Budynek usytuowany jest w odległości ok.1200 m od wyciągów narciarskich i ok. 300 m od obiektów gastronomicznych i sklepów.

Budynek został całkowicie przebudowany i wykończony w  latach 2014-2017. Oferujemy państwu 7 komfortowo wyposażonych  pokoi i apartamentów  oraz  dwie sale, w których można zaaranżować spotkania firmowe,  imprezy rodzinne, małe przyjęcia weselne etc.

W pokojach i całym obiekcie zamontowano system rekuperacji – mechanicznej wentylacji gwarantujący dobrą wentylację i odzysk ciepła.

Dla gości stworzona została również strefa odpoczynku z kominkiem, taras oraz ogród, w którym można zorganizować grilla lub ognisko.

W obiekcie do dyspozycji gości Play Station, gitara, gry planszowe, biblioteczka.

Stworzony jest kącik dla dzieci i można pograć w piłkarzyki.

W całym obiekcie udostępnione  WI-FI, obiekt posiada podpisaną umowę z NC+ , w pokojach dostępne kanały NC+ wraz z programami Canal+ , w przestrzeniach wspólnych obiekt posiada umowę na publiczne odtwarzanie kanałów sportowych pakietu Canal + w tym Ligę Mistrzów.

Na terenie obiektu narciarnia.

W cenę noclegu wliczone jest śniadanie w formie szwedzkiego bufetu.

Maksymalna ilość gości miejsc noclegowych 27. Maksymalna ilość gości na imprezy 50.